foto1
Współpraca
foto1
Kooperacja
foto1
Gospodarka nakierowana na dobro człowieka
foto1
Dobro Wspólne nadrzędnym celem gospodarki
foto1
Człowiek jest najważniejszy
Witamy w Stowarzyszeniu Gospodarki Dobra Wspólnego

Strefy Aktywnosci

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń!

Kunena: Najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

pandemia czy rozsadek 420 1Pojawił się oficjalnie w okolicach listopada w Wuhan, Chiny. Czy to twór pochodzący od zwierząt, jak brzmi oficjalna narracja? Jak wygląda śmiertelność i jak się przed nim bronić. Co może pomóc jak wystąpią komplikacje?

W części pierwszej wprowadzamy w aspekty zdrowotne. w drugiej - ważniejszej - aspekty ekonomiczno gospodarcze.

Aspekty medyczne

Operacja "koronawirus" rozwija się w najlepsze, i sądzę że w większości wszystkich kierunków działań - zgodnie z planem. Przedstawiam tu pewne aspekty zdrowotne i swoje obserwacje wynikające z analizy działania wirusa i znanych z prasy- w tym naukowej - sposóbów radzenia sobie z powikłaniami które uchodzą za śmiertelne. Charakterystycznye jest brak prowadzenia terapii leczących zarówno w Polskiej, ale inie tylko służbie zdrowia. W większości wypadków leczenie polega na kwarantannie i izolowaniu chorych oraz podłączaniu ro respiratorów, co samo w sobie ma bardzo negetywne skutki zdrowotne.  Częściowo spowodowane jest to pandemią strachu, szcególnie widoczną wśpród personelu służby zdrowiua. Zaćmiewa to zdrowy rozsądek i pragmatyzm działań. A mamy przecież doczynienia z chorobą taką jak wiele innych,. Jeśli wyłączymy TV - okaże się że da się to leczyć, i że można uniknąć większości problemów lub je skutecznie eliminować.

Czytaj więcej...

pandemia czy rozsadek 420 2I co będzie z naszą gospodarką i ekonomią? Wygra operacja „koronawirus” czy rozum i zdrowy rozsądek? Jakie są plany globalistów związane z planem resetu gospodarczo ekonomicznego, kiedy uznają że można już skończyć z pandemią? Jak my powinniśmy się zachować w tej sytuacji? Jak się bronić?

Aspekty medyczne przedstawione zostały w części pierwszej, w tym opis jak radzić sobie w przypadku wystąpienia głównych komplikacji i powikłań grypowych występujących w tej odmianie grypy, oraz czego powinniśmy unikać aby nie zwiększać zagrożenia dla życia w wypadku ich wystąpienia. Występująca korelacja szczepień z występowaniem dużych ognisk zachorowań wykazuje bardzo dużą ostrożność przy stosowaniu w obecnych czasach jakich kolwiek szczepień. Osłabiają one bardzo system odpornościowy i jak wykazują statystyki zachorowań we Włoszech, pojawia się bardzo dużo powikłań. Podobna sytuacja była w Chinach - przed wybuchem pandemii miały miejsce bardzo duże projekty szczepień.

Czytaj więcej...

 

Ze wszystkich kierunków amerykańskiego anarchizmu ten jest nam najmniej znany. Wiemy o lewicowych anarchosyndykalistach z historycznego ruchu Industrial Workers of the World i anarchokomunistach zorganizowanych w Love & Rage Revolutionary Anarchist Federation; wiemy o prawicowych anarchokapitalistycznych "libertarianach" wyznających idee Ayn Rand; wiemy nawet o anarchoindywidualistach skupionych wokół "Anarchy" i anarchoprymitywistach spod znaku "Fifth Estate"... Natomiast zainicjowany przez Murraya Bookchina ruch "wolnościowego municypalizmu" – jakże oryginalny i płodny intelektualnie – pozostaje nam nieznany.

Czytaj więcej...

images laboratorium 1Przed nami przeogromne wyzwania. Jesteśmy przed ogromną światową korektą systemu, w której wykorzystuje się stworzonego wirusa jako przykrywki do działań skierowanych przeciwko społeczności całej ziemi. To jest realizacja przygotowanych od dawna projektów. Podrzucony w Chinach wirus, później w Iranie - to nie przypadek. Oba te kraje mają wspólnych wrogów.

Sam wirus skutecznością w wersji podstawowej nie dorównuje niemal grypie ma jednak parę modyfikacji które robią go bardzo groźnym patogenem. .

W swoim kodzie DNA ma dołączone inne fragmenty wirusów, w tym też i HIV, pewnie aby nie zadziałał system auto immunologiczny. Ma też fragmenty innych, które dają mu opóźnioną inkubację, przez co może dłużej zarażać nie wykryty i nie zauważony. Kolejna cecha, to jego nieliniowa skuteczność w funkcji wieku ofiary

Czytaj więcej...

Powstaje skonkretyzowany projekt skomasowania współpracy organizacji, partii, grup społecznych w ramach budowy Wielostronnej Sieci Współpacy. Ta inicjatywa powstaje jako element budowy oddolnej demokracjki bezpośreniej i aktywizacji działań mających za cel odbudowę społecznych narzędzi współdecydowania i współpracy oraz realizacji konstytucyjnego prawa suwerena jakim jest Naród w kreacji prawa i zasad funkcjonowania Państwa.

Projektrealizowanyw ramach działań Stowarzyszenia Koreus oraz współpracujących organizacji i ugrupowań.

Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem